Definicja PRZYCZEPA. Czym jest silnika, ciągnięty poprzez inny pojazd, najczęściej auto, ciągnik.
przyczepa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przyczepa

Co znaczy PRZYCZEPA: Przyczepa – pojazd kołowy, lub gąsienicowy bez własnego silnika, ciągnięty poprzez inny pojazd, najczęściej auto, ciągnik drogowy, ciągnik rolniczy. Tylko nieliczne przyczepy posiadają napęd, ułatwiający jazdę w terenie na przykład ciężkich motocykli wojskowych. Rozróżnia się przyczepy centralnoosiowe (1 osiowe, 2 osiowe zwane tandemami, rzadziej trzyosiowe) i z obrotnicą, a więc skrętnym dyszlem (dwu albo trzy osiowe). Lekkie przyczepy do samochodów osobowych nie posiadają hamulców, cięższe wyposaża się w hamulec najazdowy, z kolei przyczepy do samochodów ciężarowych posiadają pneumatyczny układ hamulcowy.foto: Adikpl - wikipedia CC SA
Definicja Pas Klinowy:
Co to jest użytkowany w przekładni pasowej klinowej; ma on przekrój trapezowy i jest realizowany jako wieniec bez przerwy. Pasy te są znormalizowane. Pas ten złożona jest z: warstwy nośnej (wykonana z linek przyczepa co to jest.
Definicja Polskie Tablice Rejestracyjne:
Co to jest rejestracyjne - aktualnie stosowane tablice rejestracyjne zostały wprowadzone 31 marca 2000 r. po ostatniej reformie podziału administracyjnego państwie w 1999 r., a wydawane są od 1 maja 2000 r przyczepa definicja.
Definicja Pompowtryskiwacz:
Co to jest urządzenie do hydraulicznego wtrysku paliwa w silniku o zapłonie samoczynnym. Pompowtryskiwacz złożona jest z cylindra, gdzie ruch posuwisto–zwrotny odbywa tłok–iglica. W cylindrze, przy stożku przyczepa co znaczy.
Definicja Prędkościomierz (Szybkościomierz):
Co to jest szybkościomierz) - urządzenie wykorzystywane do pomiaru prędkości pojazdu kołowego (na przykład samochodu). Prędkościomierz jest przeważnie umieszczany na tylnej części wału napędowego, gdzie przyczepa słownik.

Czym jest Przyczepa znaczenie w Słownik motoryzacja P .

  • Dodano:
  • Autor: