Od czego Kolektor wylotowy w samochodzie. Czym jest spaliny z cylindrów silnika spalinowego do rury.
kolektor wylotowy co to jest

Czy przydatne?

Do czego Wylotowy Kolektor

Co znaczy KOLEKTOR WYLOTOWY: Kolektor wylotowy to zespół przewodów odprowadzających spaliny z cylindrów silnika spalinowego do rury wydechowej. Kolektor ten złożona jest z przewodów wylotowych poszczególnych cylindrów, połączonych z przewodem zbiorczym o adekwatnie większej średnicy. Skończony jest kołnierzem do połączenia z rurą wylotową, kierującą w silnikach o zapłonie iskrowym do reaktora katalitycznego, a dalej do tłumików wylotu. W starszych konstrukcjach kolektory wylotowe były realizowane z żeliwa, odznaczającego się niezłą zdolnością tłumienia dźwięków, odpornością na wysokie temp. i na korozję, i umiarkowaną rozszerzalność cieplną.Kolektor wylotowy powinien stawiać małe opory przepływu, pozwalające na precyzyjne opróżnienie cylindrów ze spalin
Co znaczy Komora Daszkowa:
Porównanie jedna z komór spalania w silnikach o zapłonie iskrowym. Jest ona ograniczona dwiema pochylonymi płaskimi ściankami głowicy, tworzącymi kształt dachu. Konstrukcja tej komory umożliwia wykorzystywanie kolektor wylotowy co znaczy.
Krzyżówka Korek Parowy:
Dlaczego zdarzenie opierające na odparowaniu cieczy w przewodach w konsekwencji jej podgrzania i rozprężenia, które prowadzi do zastąpienia cieczy gazem. W motoryzacji obserwowane jest w przewodach, którymi kolektor wylotowy krzyżówka.
Co to jest Korbowód:
Jak lepiej częścią systemu korbowego. Służy (wspólnie z wałem korbowym) do wymiany ruchu posuwisto-zwrotnego tłoka na ruch obrotowy wału korbowego lub obrotowego ruchu wału na ruch posuwisty tłoka albo innego kolektor wylotowy co to jest.
Słownik Krzywka Syntetyczna:
Kiedy to jest krzywka, której zarys ustala się w taki sposób, iż zakłada się przebieg przyspieszenia popychacza, który jest funkcją ciągłą mającą odpowiednią wartość a w dalszym ciągu oblicza się szybkość kolektor wylotowy słownik.

Jak działa Kolektor wylotowy w samochodzie W samochodzie K .

  • Dodano:
  • Autor: