Od czego On-Board Diagnostics lub OBD w samochodzie. Czym jest odnoszący się do umiejętności.
board diagnostics co to jest

Czy przydatne?

Do czego On-Board Diagnostics lub OBD

Co znaczy ON-BOARD DIAGNOSTICS LUB OBD: On-Board Diagnostics albo OBD w motoryzacji termin odnoszący się do umiejętności samodiagnostyki pojazdów. Daje sposobność dostępu do danych dotyczących stanu poszczególnych układów pojazdu. Pozwala na przykład na odczytanie kodów błędów (DTC - diagnostic trouble codes) zapisanych w pamięci dotyczących silnika, immobilisera, itp
Co znaczy OHC:
Porównanie Camshaft) (z angielskiego:: dosł: powyżej głowicą wałek) - rodzaj układu rozrządu silnika, gdzie wałek rozrządu znajduje się w głowicy. Napędzany jest on zazwyczaj dzięki zębatego, elastycznego paska on-board diagnostics lub obd co znaczy.
Krzyżówka OHV:
Dlaczego Valve) (z angielskiego:: dosł: zawór w głowicy) - to jest powszechnie w świecie stosowane oznaczenie rodzaju rozrządu silników tłokowych, gdzie wałek rozrządu umieszczony w bloku silnika, steruje on-board diagnostics lub obd krzyżówka.
Co to jest Opór Toczenia:
Jak lepiej siła oporu występująca w trakcie toczenia się ciała i przeciwdziałająca się toczeniu. Przykładami oporu toczenia jest opór w trakcie toczenia kół pojazdów po nawierzchnią Drogi, kulek, wałków łożysk on-board diagnostics lub obd co to jest.

Jak działa On-Board Diagnostics lub OBD w samochodzie W samochodzie O .

  • Dodano:
  • Autor: