Od czego Deflektor tłokowy w samochodzie. Czym jest zadanie skierować mieszankę paliwową w górną.
deflektor tłokowy co to jest

Czy przydatne?

Do czego Tłokowy Deflektor

Co znaczy DEFLEKTOR TŁOKOWY: Deflektor tłokowy- to jest wypukła część tłoka mająca za zadanie skierować mieszankę paliwową w górną część komory spalania jest to w okolice głowicy. Rozwiązanie to ma na celu powiększenie stopnia kompresji i występuje tylko w silnikach z przepłukiwaniem poprzecznym
Co znaczy Docieranie:
Porównanie mechanizm wzajemnego dopasowania się wszystkich części mechanicznych samochodu w konsekwencji użytkowania. Obróbka pozostawia zawsze min. defekty na powierzchniach części. Wzajemny ruch deflektor tłokowy co znaczy.
Krzyżówka DDP (Spedycja):
Dlaczego – skrót z angielskiego: ustalenia Delivered Duty Paid (to a named place of destination), które wyjaśnia się dosłownie dostarczone, cło opłacone (do oznaczonego miejsca przeznaczenia) , znaczy formułę deflektor tłokowy krzyżówka.
Co to jest Drogowy Odcinek Lotniskowy:
Jak lepiej lotniskowy (regularnie używa się skrótowca DOL) (z angielskiego:: highway strip, niem.: Straßenlandeabschnitt) – odcinek Drogi publicznej, poświęcony na lotnisko polowe w okresie działań wojennych deflektor tłokowy co to jest.
Słownik Dopalacz:
Kiedy urządzenie w samochodach pozwalające na utlenianie (dopalanie) palnych składników spalin, zmniejszające toksyczność spalin. Normalnie poprzez dopalacz samochodowy rozumie się wykorzystanie butli z deflektor tłokowy słownik.

Jak działa Deflektor tłokowy w samochodzie W samochodzie D .

  • Dodano:
  • Autor: