Definicja TARCZA DOCISKOWA. Czym jest tarczą sprzęgła. Obraca się one wspólnie z kołem zamachowym.
tarcza dockowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Dociskowa Tarcza

Co znaczy TARCZA DOCISKOWA: Tarcza dociskowa to jest tarcza, która współpracuje z tarczą sprzęgła. Obraca się one wspólnie z kołem zamachowym, jednak musi mieć sposobność przesuwania się wzdłuż osi sprzęgła w momencie jego włączenia albo wyłączenia. Dlatego tarcze dociskowe łączy się z kołem zamachowym przesuwnie, dzięki sprężystych łączników mocowanych do pokrywy sprzęgła albo szczególnych nadlewów w tarczy, wchodzących w rowki kierujące koła zamachowego albo pokrywy sprzęgła. Tarcze dociskowe powinny mieć sporą sztywność w celu uzyskania równomiernego docisku i sporą masę akumulującą ciepło powstające w trakcie tarcia
Definicja Typy Palet:
Co to jest spotykane rodzaje palet. Rodzaje palet(długość x szerokość x wysokość):- europaleta (euro) - 1200 x 800 x 144 mm, obciążenie do 1000 kg- 1/2 (euro) - 800 x 600 x 144 mm- zwiększona (euro) - 1200 x tarcza dociskowa.
Definicja Tuning Samochodów:
Co to jest z angielskiego klasyfikacja, strojenie. Odznacza się tuning mechaniczny i tuning optyczny (odmiennie muckowy). Tuning mechaniczny:Tuning właściwy. To są modyfikacje silnika, układu napędowego tarcza dociskowa.
Definicja Tarcza Hamulcowa:
Co to jest jest częścią hamulca tarczowego. Tarcze hamulcowe przeważnie wykonane są ze stali. Nowoczesnym rozwiązaniem są tarcze hamucowe ceramiczne z węglików krzemu wypełnione włóknem węglowym. Tarcze tarcza dociskowa.
Definicja Tłok:
Co to jest maszyn obiekt maszyny, który przyjmuje nacisk albo wywiera go na gaz, ciecz albo inną substancję, przekazując do niej albo odbierając od niej energię. Tłok. spełnia sporo zadań: - uszczelnia cylinder tarcza dociskowa.

Czym jest Tarcza dociskowa znaczenie w Słownik motoryzacja T .

  • Dodano:
  • Autor: