Definicja Regularna Składka. Czym jest ubezpieczycielowi, częstotliwość jej płacenia jest ustalona.
składka regularna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Regularna Składka

Co to jest SKŁADKA REGULARNA: suma pieniędzy wypłacana ubezpieczycielowi, częstotliwość jej płacenia jest ustalona w polisie (przeważnie: miesięcznie, kwartalnie, półrocznie, rocznie).

Definicja Szpital:
Co to jest odpowiednio z przepisami prawa zakład lecznictwa zamkniętego, którego kluczowym zadaniem jest leczenie chorych i całodobowa opieka nad nimi w uwarunkowaniach specjalnie do tych celów przystosowanych składka regularna.
Definicja Suma Ubezpieczenia:
Co to jest określona w umowie ubezpieczenia stawka pieniężna stanowiąca górną granicę odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń za szkody poniesione poprzez ubezpieczonego składka regularna.
Definicja Stałe Elementy Mieszkania:
Co to jest mieszkaniowych przedmioty zamontowane albo wbudowane na stałe, takie jak: meblościanka, antresola, okna, drzwi, kominek, przedmioty urządzeń wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych; pokrycie ścian składka regularna.
Definicja Sporty Ekstremalne:
Co to jest uprawianie wymaga działania w uwarunkowaniach dużego ryzyka, zwłaszcza hydrospeed, canyoning, rafting albo inne sporty uprawiane na rzekach górskich, alpinizm, skoki bungee, paralotniarstwo składka regularna.

Czym jest Składka regularna znaczenie w Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: