Czym jest Wypukła Powłoka? Słownik danego podzbioru A przestrzeni euklidesowej (afinicznej) jest.
powłoka wypukła co to jest

Czy przydatne?

Wypukła Powłoka co to znaczy

Definicja POWŁOKA WYPUKŁA: danego podzbioru A przestrzeni euklidesowej (afinicznej) jest wspólną częścią wszystkich podzbiorów wypukłych tej przestrzeni zawierających podzbiór A; na przykład powłoką wypukłą zbioru złożonego z dwóch różnych punktów A i B jest odcinek [AB], powłoką wypukłą trzech współliniowych punktów jest również odcinek, a powłoką wypukłą trzech punktów niewspółliniowych jest trójkąt. Powłokę wypukłą zbioru A znaczy się symbolem convA.

Definicja Prawo Transpozycji:
Co to jest zobacz prawo kontrapozycji powłoka wypukła co to jest.
Definicja Przekrój Powierzchni:
Co to jest krzywa płaska będąca wspólną częścią danej powierzchni S z taką płaszczyzną, iż powierzchnia S leży po obu jej stronach powłoka wypukła definicja.
Definicja Pomiar:
Co to jest wykorzystywanych ustaleniu relacji mierzonej wielkości do ustalonej wielkości tego samego rodzaju, przyjętej jako jej jednostka. Liczba, rodzaj, kolejność i sposób wykonania czynności pomiarowych powłoka wypukła co znaczy.
Definicja Pseudosfera:
Co to jest powierzchnia mająca w każdym punkcie taką samą, ujemną krzywiznę Gaussa. Można ją dostać jako powierzchnię obrotową powstałą poprzez obrót traktrysy wokół jej asymptoty powłoka wypukła słownik.

Czym jest Wypukła Powłoka znaczenie w Słownik matematyka P .

  • Dodano:
  • Autor: