Definicja Cytrynowa Trawa. Czym jest podłużnych liściach, bardzo dostępny w kuchni.
trawa cytrynowa co to jest

Czy przydatne?

Co to jest Cytrynowa Trawa

Definicja TRAWA CYTRYNOWA: gatunek trawy o podłużnych liściach, bardzo dostępny w kuchni południowoazjatyckiej. W najwyższym stopniu aromatyczną częścią rośliny jest bulwa. Trawa cytrynowa ma nadzwyczajny smak, trochę przypominający cytrynę z nutą imbiru. Dodaje się ją do zup, sałatek, marynat, napojów i deserów.

Definicja Trufle:
Co to jest świata. Trufle są podziemnymi grzybami jadalnymi i należą do workowców. Rosną około10 cm pod ziemią w korzeniach drzew liściastych. Do wyszukiwania trufli używa się specjalnie szkolonych psów czy trawa cytrynowa.
Definicja Tymianek:
Co to jest przyprawa kuchni włoskiej i francuskiej. Dodaje się go do mięs, sosów, zup, pieczeni, dziczyzny, ryb, sałatek, drobiu, pizzy. Tymianek ma sporo odmian i wszystkie mają wykorzystanie w kuchni, nawet trawa cytrynowa.
Definicja Tofu:
Co to jest ser sojowy dostępny w kuchni japońskiej i chińskiej. Tofu zawiera dożo białka, wapnia, żelaza i witamin z gatunku B. W kuchni wegetariańskiej tofu używa się jako substytutu mięsa trawa cytrynowa.
Definicja Tzatziki:
Co to jest grecki sos jogurtowy z dodatkiem oliwy, świeżego tartego ogórka, czosnku, soli i pieprzu. Tzatziki podaje się do smażonych i pieczonych potraw, a przede wszystkich jako dip trawa cytrynowa.

Czym jest Trawa cytrynowa znaczenie w Słownik kuchenny T .

  • Dodano:
  • Autor: