Definicja Kolendra. Czym jest z rodz. selerowatych. Świeże liście kolendry stanowią nieodzowny.
kolendra co to jest

Czy przydatne?

Co to jest Kolendra

Definicja KOLENDRA: roślina przyprawowa z rodz. selerowatych. Świeże liście kolendry stanowią nieodzowny składnik potraw południowo-azjatyckich, meksykańskich i chińskich. Z kolei suszone owoce kolendry, zwane także nasionami, stosuje się zmielone jako przyprawa do sosów i mięs. Owoce te mają korzenny aromat i lekko piekący smak.

Definicja Koryntki:
Co to jest odmana rodzynek pochodząca z Korytnu. Rodzynki te są ciemne, małe, bardzo słodkie i nie mają pestek kolendra co znaczy.
Definicja Kumkwat:
Co to jest wielkości śliwki, lecz wyglądem przypominający wydłużoną niewielką pomarańcze. Można go spożywać na surowo w całości ze skórką, albo przetwarzać. Kumkwatów, z racji na rozmiar, używa się do dekoracji kolendra krzyżówka.
Definicja Kardamon:
Co to jest z wyraźną nutą kamfory i eukaliptusa. Nasiona kardamonu można dodawać w całości, rozkruszone albo zmielone. Przyprawia się nim dania słodkie i pikantne. Świetnie pasuje do kawy i herbaty kolendra co to jest.
Definicja Kalmary:
Co to jest kałamarnic. Rodzina głowonogów, do której zalicza się między innymi ośmiornice i mątwy. W kuchni kalmary przeważnie spotyka się jako składniki potraw chińskich, włoskich, hiszpańskich, francuskich kolendra słownik.

Czym jest Kolendra znaczenie w Słownik kuchenny K .

  • Dodano:
  • Autor: