Definicja Harissa. Czym jest przyprawowa stosowana w północnej Afryce. Sporządza się ją z papryczek.
harsa co to jest

Czy przydatne?

Co to jest Harissa

Definicja HARISSA: ostra pasta przyprawowa stosowana w północnej Afryce. Sporządza się ją z papryczek chili i czosnku, z dodatkiem kolendry, kminu i oliwy. Harissy używa się jako dodatku do kuskusu, kanapek, zup czy makaronów.

Definicja Hamburger:
Co to jest mielonego zrobionego z mięsa wołowego, usmażonego albo upieczonego na grillu. Podaje się go w przeciętej okrągłej bułce z dodatkiem sałaty, pomidora, ogórka i sosów. Hamburger to jedno z w najwyższym harissa co znaczy.
Definicja Homar:
Co to jest bardzo ceniony poprzez wytrawne podniebienia. Homary zalicza się do owoców morza. Przyrządza się je w całości — gotuje wrzucając żywe do wrzątku — i podaje na liściach sałaty. Smaczne mięso homara harissa krzyżówka.
Definicja Hot Dog:
Co to jest typowo amerykańskie danie składające się z ciepłej parówki albo kiełbaski i podłużnej bułki. Oryginalny amerykański hot dog nie zawiera innych dodatków niż musztarda i ketchup harissa co to jest.
Definicja Hummus:
Co to jest popularna w kuchni arabskiej potrawa zrobiona z utartej ciecierzycy doprawionej czosnkiem i sokiem z cytryny. Podaje się ją z reguły z chlebkiem pita harissa słownik.

Czym jest Harissa znaczenie w Słownik kuchenny H .

  • Dodano:
  • Autor: