Definicja WTRYSKIWACZ. Czym jest hydraulicznego mechanizmu wtrysku paliwa którego zadaniem jest.
wtryskiwacz co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiwacz

Co znaczy WTRYSKIWACZ: Wtryskiwacz - to integralna część starszych rozwiązań hydraulicznego mechanizmu wtrysku paliwa którego zadaniem jest: - podanie dawki paliwa pod odpowiednim ciśnieniem do komory spalania - zapewnenie odpowiedniego stopnia rozpylenia paliwa (celem jego dobrego wymieszania z powietrzem).w razie wtrysku pośredniego dominuje konstrukcja wtryskiwacza typu czopikowego.w razie wtrysku bezpośredniego dominuje konstrukcja wtryskiwacza wielootworowego.Wtryskiwacze współpracują z: - pompą sekcyjną - pompą rozdzielaczową.Wtryskiwacz jest połączony z pompą grubościennym przewodem wysokiego ciśnienia.postęp nowoczesnych form hydraulicznego mechanizmu wtrysku paliwa, coraz ostrzejsze obowiązki ekologiczne jakie muszą spełniać współczesne silniki wysokoprężne sprawia, iż nowoczesne formy wtrysku paliwa (pompowtryskiwacze i common rail) są formami dominującymi w aktualnych konstrukcjach silników wysokoprężnych i tym samym wtryskiwacze etapowo odchodzą do historii
Definicja Wał Korbowy:
Co to jest wykorbiony) - obiekt systemu korbowego. Jest fundamentalnym elementem silnika tłokowego i wielu innych maszyn. Wał korbowy złożona jest z czopów głównych, czopów korbowych które obciążone są jak w wtryskiwacz co to jest.
Definicja Wahacz:
Co to jest człon systemu wykonujący cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi obrotu o ograniczonym kącie obrotu. Po wykonaniu ruchu wahacz wraca do położenia wyjściowego kończąc cykl pracy. Bieg powrotny może wtryskiwacz definicja.
Definicja Wtrysk Paliwa:
Co to jest jest sposób dostarczenia paliwa do silnika spalinowego. Wtrysk jest użytkowany powszechnie w silnikach wysokoprężnych (przeważnie silnik z wtryskiem bezpośrednim, rzadziej silnik z wtryskiem wtryskiwacz co znaczy.
Definicja Winieta:
Co to jest przeważnie na szybę samochodu), stanowiąca dowód wniesienia koszty – rejestracyjnej, drogowej, ubezpieczeniowej, autostradowej albo tym podobnej. Każdy auto zarejestrowany w Polsce po 31 marca 2000 wtryskiwacz słownik.

Czym jest Wtryskiwacz znaczenie w Słownik motoryzacja W .

  • Dodano:
  • Autor: