Od czego Wtryskiwacz w samochodzie. Czym jest hydraulicznego mechanizmu wtrysku paliwa którego.
wtryskiwacz co to jest

Czy przydatne?

Do czego Wtryskiwacz

Co znaczy WTRYSKIWACZ: Wtryskiwacz - to integralna część starszych rozwiązań hydraulicznego mechanizmu wtrysku paliwa którego zadaniem jest: - podanie dawki paliwa pod odpowiednim ciśnieniem do komory spalania - zapewnenie odpowiedniego stopnia rozpylenia paliwa (celem jego dobrego wymieszania z powietrzem).w razie wtrysku pośredniego dominuje konstrukcja wtryskiwacza typu czopikowego.w razie wtrysku bezpośredniego dominuje konstrukcja wtryskiwacza wielootworowego.Wtryskiwacze współpracują z: - pompą sekcyjną - pompą rozdzielaczową.Wtryskiwacz jest połączony z pompą grubościennym przewodem wysokiego ciśnienia.postęp nowoczesnych form hydraulicznego mechanizmu wtrysku paliwa, coraz ostrzejsze obowiązki ekologiczne jakie muszą spełniać współczesne silniki wysokoprężne sprawia, iż nowoczesne formy wtrysku paliwa (pompowtryskiwacze i common rail) są formami dominującymi w aktualnych konstrukcjach silników wysokoprężnych i tym samym wtryskiwacze etapowo odchodzą do historii
Co znaczy Wysilenie Silnika:
Porównanie uzyskiwana poprzez silnik moc jednostkową i rozmiar średniej prędkości tłoka w cylindrze i wartość średniego ciśnienia użytecznego uzyskiwanego w silniku. Te trzy impulsy mają wpływ na stopień wtryskiwacz co znaczy.
Krzyżówka Wtrysk Paliwa:
Dlaczego jest sposób dostarczenia paliwa do silnika spalinowego. Wtrysk jest użytkowany powszechnie w silnikach wysokoprężnych (przeważnie silnik z wtryskiem bezpośrednim, rzadziej silnik z wtryskiem wtryskiwacz krzyżówka.
Co to jest Winieta:
Jak lepiej przeważnie na szybę samochodu), stanowiąca dowód wniesienia koszty – rejestracyjnej, drogowej, ubezpieczeniowej, autostradowej albo tym podobnej. Każdy auto zarejestrowany w Polsce po 31 marca 2000 wtryskiwacz co to jest.
Słownik Wał Korbowy:
Kiedy wykorbiony) - obiekt systemu korbowego. Jest fundamentalnym elementem silnika tłokowego i wielu innych maszyn. Wał korbowy złożona jest z czopów głównych, czopów korbowych które obciążone są jak w wtryskiwacz słownik.

Jak działa Wtryskiwacz w samochodzie W samochodzie W .

  • Dodano:
  • Autor: