Definicja UKŁAD ZAPŁONOWY. Czym jest iskrowym. Jego zadaniem jest wytworzenie iskry elektrycznej.
układ zapłonowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zapłonowy Układ

Co znaczy UKŁAD ZAPŁONOWY: Układ zapłonowy - jest częścią składową silników o zapłonie iskrowym. Jego zadaniem jest wytworzenie iskry elektrycznej między elektrodami świecy zapłonowej w odpowiednim położeniu tłoka w trakcie pracy silnika, w celu zapalenia znajdującej się w cylindrze mieszanki paliwowo-powietrznej. Przedmioty układu zapłonowego:- Cewka zapłonowa- Aparat zapłonowy * Aparat zapłonowy przekazuje czynniki wysokiego napięcia na konkretne świece zapłonowe.- Przewody wysokiego napięcia * Przewody wysokiego napięcia odpowiadają za dostarczenie ładunku elektrycznego do świecy zapłonowej.- Świeca zapłonowa
Definicja Układ Rozrządu Silnika Spalinowego:
Co to jest silnika spalinowegoZadaniem układu rozrządu jest sterowanie urządzeniami, które mają na celu doprowadzenie ładunku do silnika i usuwanie z nich spalin. Rozrząd może być: - zaworowy - sterowanie układ zapłonowy co to jest.
Definicja Układ K-Jetronic:
Co to jest powstał w roku 1973 i jest sterowany tylko mechanicznie. Układ ten jest stosowany aktualnie na niewielką skalę. Paliwo jest podawane ze zbiornika do części wtryskowej układu pompą o napędzie układ zapłonowy definicja.
Definicja Umowa Przewozu:
Co to jest umowa polegająca na tym, iż jedna z jej stron – przewoźnik zobowiązuje się do przewiezienia osób albo rzeczy w ramach działalności własnego przedsiębiorstwa, druga strona – do zapłaty w zamian za to układ zapłonowy co znaczy.
Definicja Układ Hamulcowy Pojazdu:
Co to jest pojazdu to wszystkie przedmioty mające na celu zatrzymanie pojazdu będącego w ruchu (a również utrzymanie go w miejscu na przykład na pochyłości). Auto odpowiednio z przepisami musi być zaopatrzony w układ zapłonowy słownik.

Czym jest Układ zapłonowy znaczenie w Słownik motoryzacja U .

  • Dodano:
  • Autor: