Od czego Układ CRT w samochodzie. Czym jest jest zintegrowanym układem łączącym utleniający reaktor.
układ co to jest

Czy przydatne?

Do czego Crt Układ

Co znaczy UKŁAD CRT: Układ CRT (od z angielskiego: Continuous Regeneration Trap) jest zintegrowanym układem łączącym utleniający reaktor kataliczny z filtrem cząstek stałych. Jego wykorzystanie w układzie wydechowym silnika Diesla umożliwia znaczącą redukcję emisji toksycznych składników spalin. Zasada działania:Spaliny na początku przepływają poprzez ceramiczny wkład reaktora katalitycznego utleniającego, gdzie zachodzą reakcje utleniania tlenku węgla, węglowodorów, jak także tlenku azotu NO do dwutlenku azotu NO2, który jest konieczny w procesie samooczyszczania ceramicznego filtra cząstek stałych, znajdującego się w drugiej częściu układu CRT.Filtr cząstek stałych ma postać układu równoległych kanałów prostopadłościennych, z których połowa jest zaślepiona po stronie wlotu filtra, zaś druga połowa po stronie wylotu, nie mniej jednak układ zaślepek tworzy wzór szachownicy. W ten sposób każdy kanał otwarty od strony wlotu sąsiaduje z czterema kanałami otwartymi od strony wylotu; spaliny opuszczające układ muszą zwalczyć ceramiczne ścianki kanałów, zatrzymujące cząstki stałe. W celu usunięcia tych cząstek w układzie CRT zastosowano technikę tak zwany ciągłej regulacji filtra. Układ ten pracuje w temp. 200 - 450°C. Do prawidłowego działania układu wymagana jest niska zawartość siarki w paliwie (<50ppm)
Co znaczy Układ Hamulcowy Pojazdu:
Porównanie pojazdu to wszystkie przedmioty mające na celu zatrzymanie pojazdu będącego w ruchu (a również utrzymanie go w miejscu na przykład na pochyłości). Auto odpowiednio z przepisami musi być zaopatrzony w układ crt co znaczy.
Krzyżówka Umowa Przewozu:
Dlaczego umowa polegająca na tym, iż jedna z jej stron – przewoźnik zobowiązuje się do przewiezienia osób albo rzeczy w ramach działalności własnego przedsiębiorstwa, druga strona – do zapłaty w zamian za to układ crt krzyżówka.
Co to jest Układ Kierowniczy:
Jak lepiej to jest zestaw systemów pozwalających na zarządzanie pojazdem, czyli utrzymywanie stałego kierunku jazdy albo jego zmianę odpowiednio z wolą kierowcy. Kluczowe zadania: - utrzymanie prostoliniowego układ crt co to jest.
Słownik Układ Zapłonowy:
Kiedy jest częścią składową silników o zapłonie iskrowym. Jego zadaniem jest wytworzenie iskry elektrycznej między elektrodami świecy zapłonowej w odpowiednim położeniu tłoka w trakcie pracy silnika, w układ crt słownik.

Jak działa Układ CRT w samochodzie W samochodzie U .

  • Dodano:
  • Autor: