Od czego Thermotronic w samochodzie. Czym jest temperaturę wnętrza samochodu. Użytkowany w latach.
thermotronic co to jest

Czy przydatne?

Do czego Thermotronic

Co znaczy THERMOTRONIC: Thermotronic – mechanizm automatycznie utrzymujący zadaną temperaturę wnętrza samochodu. Użytkowany w latach 80. XX wieku w samochodach Koncernu PSA (Peugeot 405) i w latach 90. XX wieku w samochodach ekipy VAG (VW: Passat, Golf, Polo, Vento; Audi 80/90, 100/200). Działanie:Po nastawieniu zadanej temp. komputer sterujący sprawdza temperaturę powietrza wewnątrz kabiny i na zewnątrz pojazdu i na tej podstawie klasyfikuje klapą nawiewu ciepłego i zimnego powietrza tak, by jak najszybciej osiągnąć we wnętrzu zadaną temperaturę, a po jej osiągnięciu utrzymać ją na stałym poziomie. Thermotronic podejmuje także decyzję czy uruchomić klimatyzację, jeżeli auto jest w nią zaopatrzony. Należy zaznaczyć iż niektóre mechanizmy thermotronic współpracują z klimatyzacją. W takim przypadku najniższa temp. to temp. powietrza na zewnątrz samochodu
Co znaczy Tuning Samochodów:
Porównanie z angielskiego klasyfikacja, strojenie. Odznacza się tuning mechaniczny i tuning optyczny (odmiennie muckowy). Tuning mechaniczny:Tuning właściwy. To są modyfikacje silnika, układu napędowego thermotronic co znaczy.
Krzyżówka Tempomat:
Dlaczego urządzenie utrzymujące stałą szybkość pojazdu z wyjątkiem tego, czy pojazd porusza się po płaskiej nawierzchni, czy także pochyłej (podjazdy, zjazdy). Kierowca może naciskać pedału przyspieszenia, bo thermotronic krzyżówka.
Co to jest Tarcza Sprzęgła:
Jak lepiej złożona jest z piasty osadzonej na wielowypuście wałka sprzęgłowego i tarczy nośnej. Przewarzająca część tych tarcz jest zaopatrzona w tłumiki drgań skrętnych, których zadaniem jest zabezpieczenie thermotronic co to jest.
Słownik Tarcza Hamulcowa:
Kiedy jest częścią hamulca tarczowego. Tarcze hamulcowe przeważnie wykonane są ze stali. Nowoczesnym rozwiązaniem są tarcze hamucowe ceramiczne z węglików krzemu wypełnione włóknem węglowym. Tarcze thermotronic słownik.

Jak działa Thermotronic w samochodzie W samochodzie T .

  • Dodano:
  • Autor: