Definicja SYNCHRONIZATO. Czym jest sprzęgła zębatego przed wyrównaniem prędkości obrotowych.
synchronizato co to jest

Czy przydatne?

Definicja Synchronizato

Co znaczy SYNCHRONIZATO: Synchronizator to urządzenie zapobiegające włączeniu sprzęgła zębatego przed wyrównaniem prędkości obrotowych sprzęganych przedmiotów i przyspieszenie wyrównania tych prędkości, z wykorzystaniem do tego siły wywieranej poprzez kierowcę na dźwignię zmiany biegów. Podział synchronizatorów: - łatwe - blokujące - progresywne
Definicja Silnik Widlasty (Silnik Typu V):
Co to jest silnik typu V) to jest silnik spalinowy wielocylindrowy rzędowy, gdzie cylindry umieszczone są w dwóch rzędach usytuowanych względem siebie pod pewnym kątem na przykład 90 st.. Oba rzędy cylindrów synchronizato.
Definicja Stabilizator Poprzeczny:
Co to jest poprzeczny - to jest elastyczny obiekt zawieszenia, którego zadaniem jest przeciwdziałanie przechyłom poprzecznym pojazdu w okresie jazdy po łuku. Zasada działania jest prosta. Można przyjąć, iż synchronizato.
Definicja Świeca Żarowa:
Co to jest urządzenie użytkowane w silnikach wysokoprężnych i modelarskich wykorzystywane do ułatwienia rozruchu, w szczególności w niskich temperaturach. Użycie świec żarowych minimalizuje również emisję synchronizato.
Definicja Suction Diesel Injection (SDI):
Co to jest Injection (SDI) jest konstrukcją wolnossącego silnika ZS opracowanego i produkowanego poprzez Volkswagen Group. Jest jednostką napędową dla pewnych samochodów, vanów i łodzi. Produkuje się silniki o synchronizato.

Czym jest Synchronizato znaczenie w Słownik motoryzacja S .

  • Dodano:
  • Autor: