Definicja SYNCHRONIZATO. Czym jest sprzęgła zębatego przed wyrównaniem prędkości obrotowych.
synchronizato co to jest

Czy przydatne?

Definicja Synchronizato

Co znaczy SYNCHRONIZATO: Synchronizator to urządzenie zapobiegające włączeniu sprzęgła zębatego przed wyrównaniem prędkości obrotowych sprzęganych przedmiotów i przyspieszenie wyrównania tych prędkości, z wykorzystaniem do tego siły wywieranej poprzez kierowcę na dźwignię zmiany biegów. Podział synchronizatorów: - łatwe - blokujące - progresywne
Definicja Sygnał Dźwiękowy (Także - Klakson):
Co to jest również - klakson) - obiekt obowiązkowego wyposażenia pojazdu, wykorzystywany do ostrzegania innych użytkowników dróg. Niegdyś instalowany w formie niewielkiej trąbki (albo rogu) z pompką w formie synchronizato co to jest.
Definicja Silnik O Przeciwległych Cylindrach (Bokser):
Co to jest przeciwległych cylindrach (bokser) to jest silnik spalinowy wielocylindrowy o parzystej liczbie tłoków, gdzie cylindry usytuowane są na wspólnej osi. Silniki takie mogą być przeciwbieżne, gdy każdy z synchronizato definicja.
Definicja System Recyrkulacji Spalin EGR:
Co to jest recyrkulacji spalin (EGR – od z angielskiego: Exhaust Gas Recirculation) – jeden z kilku użytkowanych mechanizmów pomniejszenia zanieczyszczeń w spalinach użytkowany w nowoczesnych pojazdach z synchronizato co znaczy.
Definicja Stabilizator Poprzeczny:
Co to jest poprzeczny - to jest elastyczny obiekt zawieszenia, którego zadaniem jest przeciwdziałanie przechyłom poprzecznym pojazdu w okresie jazdy po łuku. Zasada działania jest prosta. Można przyjąć, iż synchronizato słownik.

Czym jest Synchronizato znaczenie w Słownik motoryzacja S .

  • Dodano:
  • Autor: