Od czego Nadbieg w samochodzie. Czym jest przekładni w skrzyni biegów, przy którym silnik pojazdu.
nadbieg co to jest

Czy przydatne?

Do czego Nadbieg

Co znaczy NADBIEG: Nadbieg (overdrive) - dodatkowe, najwyższe przełożenie przekładni w skrzyni biegów, przy którym silnik pojazdu poruszającego się po terenie o zerowym nachyleniu przy bezwietrznej pogodzie nie osiąga obrotów mocy maksymalnej. W znaczeniu potocznym nadbiegiem jest każde przełożenie skrzyni biegów o przełożeniu niższym niż 1:1.Nadbieg jest użytkowany dla oszczędności paliwa w wypadku, kiedy auto porusza się z sporą, jednostajną prędkością przy niewielkich oporach ruchu (np: Autostrady, równe odcinki Drogi)
Co znaczy Nagrzewnica:
Porównanie urządzenie będące częścią samochodu, służy do ogrzewania wnętrza kabiny. Nagrzewnica zbudowana jest w formie bloku użebrowanych rurek, poprzez które przepływa gorąca ciecz z układu chłodzenia silnika nadbieg co znaczy.
Krzyżówka Naczepa:
Dlaczego kołowy bez własnego napędu, spoczywający częściowo na innym pojeździe. Przeważnie naczepą nazywa się część pojazdu członowego (zespołu pojazdów) spoczywającą na ciągniku siodłowym. Istnieją różne nadbieg krzyżówka.
Co to jest Nagar:
Jak lepiej biało-zielonożółty osad pojawiający się na ścianach komory spalania i denku tłoka w silnikach spalinowych. Nagar powstaje ze skoksowanych – niedopalonych cząstek paliwa i oleju. Osad, pojawiający się nadbieg co to jest.
Słownik Nitro:
Kiedy nazwa podtlenku azotu używanego jako dopalacz samochodowy. Pozwala zwiększyć moc uzyskiwaną o 30-50%. Aby uzyskać skutek powiększenia mocy napędowej i wydajności silnika, do cylindrów wprowadza się nadbieg słownik.

Jak działa Nadbieg w samochodzie W samochodzie N .

  • Dodano:
  • Autor: