Definicja CZUJNIK FAZY WTRYSKU. Czym jest czujnikiem prędkości obrotowej i czujnikiem GMP wysyła do.
czujnik fazy wtrysku co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtrysku Fazy Czujnik

Co znaczy CZUJNIK FAZY WTRYSKU: Czujnik etapy wtrysku jest elementem, który razem z czujnikiem prędkości obrotowej i czujnikiem GMP wysyła do elektronicznego urządzenia sterującego sygnały pozwalające na precyzyjne ustalenie położenia obrotowego wału rozrządu i wału korbowego. Na tej podstawie elektroniczne urządzenie sterujące mechanizmu wtryskowo-zapłonowego spalinowego silnika tłokowego rozpoznaje odpowiednie cylindry i pozwala precyzyjnie określić chwilę wtrysku i zapłonu
Definicja Cewka Zapłonowa:
Co to jest transformator impulsowy w bateryjnym układzie zapłonowym silników spalinowych. Uzwojenie pierwotne transformatora zawiera kilkadziesiąt zwojów, a uzwojenie wtórne kilka tys. zwojów. Obwód uzwojenia czujnik fazy wtrysku.
Definicja Cylinder:
Co to jest obiekt konstrukcji mechanicznej, wewnątrz którego porusza się tłok. W każdym rozwiązaniu konstrukcyjnym cylinder spełnia jednocześnie kilka zadań: - stanowi ograniczenie ruchów tłoka, który musi czujnik fazy wtrysku.
Definicja Climatronic:
Co to jest elektroniczny mechanizm sterujący układem klimatyzacji automatycznej i przewietrzania pojazdu, użytkowany w samochodach wytwarzanych poprzez koncern Volkswagena. Nazwa ta w języku potocznym czujnik fazy wtrysku.
Definicja Czujnik Spalania Stukowego:
Co to jest stukowego - montowany na kadłubie tłokowego silnika spalinowego czujnik rozpoznający drgania powstałe w rezultacie spalania stukowego mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania, jest czujnik fazy wtrysku.

Czym jest Czujnik fazy wtrysku znaczenie w Słownik motoryzacja C .

  • Dodano:
  • Autor: