Definicja mieszanina. Co oznacza chemicznych, pierwiastków albo materiałów zmieszanych ze sobą w.
mieszanina co to jest

Czy przydatne?

Definicja Mieszanina

Co to jest MIESZANINA: mieszanina
substancja stanowiąca zespół różnych związków chemicznych, pierwiastków albo materiałów zmieszanych ze sobą w dowolnych proporcjach, których własności nie ulegają zmianie. Mieszanina wymienia własne własności fizyczne dla różnych stosunków ilościowych zawartych składników, na przykład mieszanina jednorodna - powietrze, mieszanina niejednorodna - skała

Definicja Monsun:
Co to jest sezonowy wiejący w ciepłej porze roku znad morza w kierunku lądu, a w zimie - z lądu nad morze. Występuje raczej na Oceanie Indyjskim i przyległych lądach (Azja). Monsun powstaje w rezultacie różnic mieszanina.
Definicja Mursz:
Co to jest mursz rozkład drewna pod wpływem działania szkodliwych grzybów i rzadziej bakterii. Do typowych szkodliwych grzybów należą: właściwy grzyb domowy, huby i twardziak łuskowaty mieszanina.
Definicja Morfologia:
Co to jest morfologia edukacja badająca zewnętrzne ukształtowanie organów zwierząt i roślin i ich budowę zewnętrzną i wewnętrzną we wszystkich fazach cyklu życiowego mieszanina.
Definicja Metalurgia:
Co to jest metalurgia dział edukacji i techniki zajmujący się technologią otrzymywania metali i stopów, jak i dalszej ich obróbki mieszanina.

Czym jest Mieszanina znaczenie w Słownik fizyka M .

  • Dodano:
  • Autor: