Definicja juwenalizacja lasu. Co oznacza zwany odmłodzenie, polegająca na stałym obniżaniu wieku.
lasu juwenalizacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Juwenalizacja Lasu

Co to jest JUWENALIZACJA LASU: juwenalizacja lasu
jedna z form degeneracji lasów, tak zwany odmłodzenie, polegająca na stałym obniżaniu wieku drzewostanu. W lasach gospodarczo służących wiek zbiorowiska leśnego wyznacza wiek rębności gatunku głównego. Po zrębie sadzona jest nowa, młoda generacja drzew. Występowanie starodrzewu z różnowiekowymi odnowieniami jest ograniczone do obszarów chronionych

Definicja Jezioro Mezotroficzne:
Co to jest mezotroficzne forma pośrednia między jeziorem oligotroficznym i eutroficznym. Ten typ jezior charakteryzuje się średnią żyznością i umiarkowanie wysoką produkcją biologiczną. Może ono powstawać z juwenalizacja lasu.
Definicja Jajnik:
Co to jest jajnik kobiecy gruczoł rozrodczy wytwarzający kobiece komórki rozrodcze (jaja). Jajnik kobiety ma od 2 do 5 cm długości juwenalizacja lasu.
Definicja Jezioro Eutroficzne:
Co to jest jezioro bogate w sole mineralne i materię organiczną o sprzyjających uwarunkowaniach rozwoju życia organicznego. Jest zazwyczaj płytkie, woda o odcieniu zieleni, o małej przezroczystości i nieduża juwenalizacja lasu.
Definicja Jednokopytne:
Co to jest jednokopytne zwierzęta, których nogi są zakończone jednym palcem, otoczonym kopytem rogowym juwenalizacja lasu.

Czym jest Lasu Juwenalizacja znaczenie w Słownik fizyka J .

  • Dodano:
  • Autor: