Definicja jednoroczne rośliny. Co oznacza cykl postępowy, od kiełkowania aż do zgonu, w jednym.
rośliny jednoroczne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Jednoroczne Rośliny

Co to jest JEDNOROCZNE ROŚLINY: jednoroczne rośliny
rośliny zielne, które odbywają cały cykl postępowy, od kiełkowania aż do zgonu, w jednym sezonie wegetacyjnym, na przykład groch, zboża jare, fasola, kapusta, rzepa

Definicja Jądro Komórkowe:
Co to jest jądro komórkowe galaretowaty, kulisty twór występujący w cytoplazmie komórki, otoczony błoną jądrową, który zawiera materiał genetyczny. Wypełnia je sok jądrowy z nićmi chromatyny i jąderko jednoroczne rośliny.
Definicja Jednokomórkowce:
Co to jest jednokomórkowce organizmy roślinne albo zwierzęce, których ciało złożona jest z jednej komórki, pełniącej wszystkie funkcje życiowe, na przykład nie wszystkie glony, pierwotniaki jednoroczne rośliny.
Definicja Jogurt:
Co to jest napój mleczny otrzymywany z gotowanego albo pasteryzowanego mleka krowiego, poddanego fermentacji (w temp. 40-45°C poprzez moment 10-12 godz.) po zaszczepieniu zakwasem zawierającym ciepłolubne jednoroczne rośliny.
Definicja Jednoliścienne:
Co to jest jednoliścienne klasa roślin okrytonasiennych mających nasiona z jednym liścieniem w zarodku. Liście bezogonkowe obejmujące nasadą łodygę, mechanizm korzeniowy wiązkowy, na przykład trawa, palma jednoroczne rośliny.

Czym jest Rośliny Jednoroczne znaczenie w Słownik fizyka J .

  • Dodano:
  • Autor: