Definicja ekskrecja. Co oznacza produktów przemiany materii, tzn. takich, które nie ulegają dalszej.
ekskrecja co to jest

Czy przydatne?

Definicja ekskrecja

Co to jest EKSKRECJA: ekskrecja, wydalanie
usunięcie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, tzn. takich, które nie ulegają dalszej przemianie i przyswajaniu (dwutlenek węgla); wydalanie dzieje się przy udziale narządów wydalniczych, na przykład nerek, skóry

Definicja Ekologia Krajobrazu:
Co to jest ekologia krajobrazu dział ekologii zajmujący się badaniem wzajemnej zależności pomiędzy ekosystemami, które tworzą krajobraz. Daje podstawy racjonalnej gospodarki zasobami przyrody ekskrecja co znaczy.
Definicja Ekologia Kliniczna, Medycyna Środowiskowa:
Co to jest medycyna środowiskowa interdyscyplinarna edukacja zajmująca się badaniem skutków zdrowotnych narażenia na szkodliwe impulsy środowiskowe. W jej zakres wchodzi zapobieganie, diagnozowanie i leczenie ekskrecja krzyżówka.
Definicja Endemity:
Co to jest albo zwierzęta występujące na ustalonym i im właściwym obszarze. Należą do gatunków ginących i chronionych prawem. W Polsce roślinami endemicznymi są: modrzew polski, brzoza ojcowska i skalnica ekskrecja co to jest.
Definicja Estrus:
Co to jest estrus, ruja stadium wzmożonego popędu płciowego u samic większości ssaków, w okresie którego zachodzi owulacja. Może występować co kilkanaście dni (gryzonie) albo raz na rok (lis ekskrecja słownik.

Czym jest Ekskrecja znaczenie w Słownik fizyka E .

  • Dodano:
  • Autor: