Definicja ekoterroryzm. Co oznacza wywierania presji poprzez obrońców przyrody (ekologów) na rządy.
ekoterroryzm co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ekoterroryzm

Co to jest EKOTERRORYZM: ekoterroryzm
niezgodne z prawem, radykalne sposoby wywierania presji poprzez obrońców przyrody (ekologów) na rządy i przemysłowców w celu uzyskania konkretnych celów politycznych. Przyczyną takiego postępowania jest w pierwszej kolejności brak dialogu między stronami konfliktu. Do metod regularnie użytkowanych poprzez ekoterrorystów można zaliczyć: niszczenie maszyn, wypuszczanie zwierząt eksperymentalnych, podkładanie ładunków prezesom koncernów biotechnologicznych, wysadzanie laboratoriów, przesyłanie pogróżek osobom kierującym badania naukowe z wykorzystaniem zwierząt itp

Definicja Emisja Promieniowania:
Co to jest emisja promieniowania wysyłanie promieniowania elektromagnetycznego (światła, promieniowania jądrowego) poprzez wzbudzone atomy albo cząsteczki ekoterroryzm.
Definicja Emisja:
Co to jest emisja mechanizm zamiany energii pomiędzy generatorem a ośrodkiem, gdzie energia się rozprzestrzenia, na przykład emisja fali dźwiękowej z głośnika, emisja światła poprzez wzbudzone atomy itp ekoterroryzm.
Definicja Ergonomia:
Co to jest ergonomia edukacja zajmująca się przystosowaniem maszyn, narzędzi i środowiska pracy człowieka w celu pomniejszenia zmęczenia i poprawy wydajności pracy ekoterroryzm.
Definicja Echolokacja:
Co to jest ustalenie położenia obiektów przy zastosowaniu odbitych od nich fal akustycznych (zazwyczaj ultradźwięków) albo elektromagnetycznych. Umiejętność echolokacji mają nietoperze i delfiny. Echolokacji ekoterroryzm.

Czym jest Ekoterroryzm znaczenie w Słownik fizyka E .

  • Dodano:
  • Autor: